The Whispers, 1. sezonuyla DiziMax Sci­Fi'da ekrana geliyor

The Whispers, 1. sezonuyla DiziMax Sci­Fi'da ekrana geliyor
Yapımcılığını Steven Spielberg’in üstlendiği yeni dizi The Whispers, ülkemizde Digiturk'te başlıyor.

Konusuyla dikkat çeken bu yapımda Washington kentinde yaşayan çocuklar ortak bir tuhaflığın öznesi haline gelirler. Her biri aynı zamanlarda Drill ismindeki hayali bir arkadaşla konuşmaya başlarlar. Bu hayali arkadaş onları tehlikeli oyunlara sürükler. Olaylar ciddi bir hal alınca, FBI bünyesindeki çocuk uzmanı Claire Bennigan devreye girer. Şehirdeki vakaları araştırmaya başlar. Meseleyi araştırdıkça kendi oğlunun da aynı ‘hayali arkadaş’ ile haşır neşir olduğunu fark eder. O sıralarda savunma bakanlığındaki ajanlardan Wes Lawrence da Sahra çölüne giderek oradaki bir takım ilginç olayları incelemeye koyulur. Bu iki olay arasında bir bağ olduğu sanılmaktadır.

The Whisper'da Lily Rabe, Milo Ventimiglia, Derek Webster, Kylie Rogers, Kyle Harrison Breitkopf ve Barry Sloane gibi isimler rol alıyor. Ünlü bilimkurgu yazarı Ray Bradbury’nin 1951 tarihli ‘Zero Hour’ isimli kısa hikâyesinden uyarlanan dizi yeni sezonun en heyecan verici bilimkurgu serilerinden biri olarak gösteriliyor.

Amerika'da ABC kanalında haziran ayında yayın hayatına başlayan dizi ağustos ayında son bulmuştu. Bu ilgi uyandıran yapım şimdi de Digiturk kanallarından Dizimax Sci­Fi'da ekrana gelecek. The Whispers'ı 28 Eylül'den itibaren her pazartesi saat 21.00'de izleyebilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER