“Dedemi Fişi” setinde oyuncular ayı ile selfie çekti!

“Dedemi Fişi” setinde oyuncular ayı ile selfie çekti!
Hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, senaryosu Güldür Güldür ekibine ait “Dedemi Fişi” filminde geçtiğimiz gün bir ilk yaşandı. Çekimleri Bolu-Mudurnu‘da tamamlanmak üzere olan film için İngiltere’de bulunan “Animated Extras” adlı şirketten özel olarak getirtilen ayı ile oyuncuların selfie çekimi setteki herkesi kahkahaya boğdu.
 
ÖNCE KORKTULAR SONRA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu’nun oturduğu  ekranların fenomen eğlence programı “Güldür Güldür” ekibinin hayat vereceği Malatyalı Çirci Ailesi’nin kahkaha dolu miras serüvenini konu alan filmin çekimleri de kahkahalar içinde gerçekleşiyor…
 
Senaryo gereği filmdeki piknik sahnesinde karşılarına çıkan ayıdan korkup kaçan Çirci Ailesi’nin üyeleri, çekimler tamamlandıktan sonra ayıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Kahkahanın eksik olmadığı sette ayının yanına geçip poz veren oyuncuların bu eğlenceli karesini denklanşöre basarak Erdem Yener ölümsüzleştirdi.
 
Oyuncu kadrosunda; Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Özge Borak, İrem Sak, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Ali Sunal, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir’in yer aldığı “Dedemin Fişi” filminin Ocak 2016’da vizyona girmesi planlanıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER