Kiralık Aşk'tan Pablo Neruda sürprizi!

Kiralık Aşk'tan Pablo Neruda sürprizi!
Yapımcılığını Ortaks Film'in, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Sinem Öztürk, Salih Bademci, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen'in paylaştığı Kiralık Aşk'ın 13. bölümünde, dizinin fanatiklerine bir sürpriz vardı.

Kiralık Aşk'ın dün akşam (11 Eylül) yayınlanan bölümünde, Pablo Neruda'dan bir replik kullanıldı ve o repliği yayın esnasında yakalayan ilk kişiye, dizinin oyuncuları tarafından imzalı, Pablo Neruda'nın Yaşadığımı İtiraf Ediyorum adlı eseri hediye edildi. Ayrıca, alıntıyı yakalayan kişi, yapım şirketi tarafından, Türkiye'nin neresinde olursa olsun Kiralık Aşk dizi setine konuk olma şansını yakaladı. İşte Kiralık Aşk dizisinde geçen o alıntı ve kazanan talihli: "Sende bir şey var; bana derin derin nefes aldıran bir şey."
Pablo Neruda, 1904 yılında Şili'de doğdu. Asıl adı Ricardo Eliezer Neftalí Reyes Basoalto olan şair, bu takma adı Çek şair Jan Neruda anısına seçti. Çok ünlü eserler vermiş olmasının yanı sıra Pablo Neruda adına da birçok eser yazılan şair, 69 yaşında hayatını kaybetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER