Scott Porter, Outcast'ta rol alacak

Scott Porter, Outcast'ta rol alacak
Özellikle Hart of Dixie'deki rolüyle dikkat çeken oyuncu Scott Porter'in çizgi roman uyarlaması Outcast kadrosuna katıldığı açıklandı.

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead gibi ilgi gören dizilerle tanınan Robert Kirkman şimdi de Outcast'ı izleyici karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Çizgi romandan ekrana taşınan yapımlar arasında yer alan bu dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Outcast dizisi Kyle Barnes karakterine odaklanıyor. Hikaye hayatı boyunca karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş olan Barnes'ın neden bu durumda olduğunu araştırmaya karar vermesiyle başlıyor. İlk bölümünü Adam Wingard'ın yönettiği dizide Patrick Fugit, Philip Glenister, Wrenn Schmidt, Gabriel Bateman ve Miller Carbon gibi isimler rol alıyor. Scott Porter de bu oyunculara katılmaya hazırlanıyor. 

Daha önce Friday Night Lights, The Good Wife ve Caprica gibi dizilerde rol alan oyuncu şimdi de Donnie Hamel karakterini canlandırmaya hazırlanıyor. Donnie karşımıza sıcakkanlı ve hoş bir adam olarak karşımıza çıkacak. Roma'dan memleketi olan Batı Virginia'ya dönecek.

Robert Kirkman yapımlarını takip edenlerin merakla beklediği Outcast, 2016 yılı içinde ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER