Zeyna gerçekten ekrana dönebilir

Zeyna gerçekten ekrana dönebilir
Temmuz ayında, Zeyna: Savaşçı Prenses ismiyle tanıdığımız Xena: Warrior Princess'in yeniden ekrana dönebileceği iddiası ortaya atılmıştı. Başta yalanlanan bu haberin doğru olduğu ortaya çıktı.

Zeyna'nın geri dönmesine dair haberler Den of Geek sitesinin Lucy Lawless'la yaptığı röportajda ortaya çıkmıştı. Başarılı oyuncu düşüncelerini "Aslında bunu gerçekten istiyorum. Hayranlar onu yeniden görmek istiyorlar. Ben de şimdiye kadar hayranların finanse ettiği projeleri gördüm. Bu yüzden 'bunu neden yapmıyoruz ki?' diye düşünüyorum." sözleriyle dile getirmişti. Bunun ardından NBC'nin böyle bir proje üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Başta yalanlanan bu haberin doğru olduğu ortaya çıktı.

Television Critics Association'ın yaz basın turunda son günün konuğu NBC'ydi. Kanal adına konuşan Bob Greenblatt, "Evet, Zeyna'yı ekrana döndürmek için çalışmalara yeni başladık. Bu proje için bir yazar arıyoruz. Bunu gerçekleştirmeyi çok istiyoruz." sözleriyle Zeyna'yı geri döndürmeye çalıştıklarını duyurdu.

Elbette bu haberle birlikte Lucy Lawless'ın projeye dahil olup olmayacağı da Bob Greenblatt'a soruldu. Greenblatt, "Eğer onun dizideki varlığı projenin kendisini gölgede bırakmazsa elbette Lucy'nin bu işin bir parçası olmasını çok isteriz. Ancak eğer dizide Zeyna'yı oynamayacaksa, onu hikayeye nasıl dahil edebiliriz bilemiyorum." şeklinde cevap verdi.

Şimdilik diziyle ilgili bilinen tek şey projenin yapımcılığını Rob Tapert ve Sam Raimi'nin üstleneceği... Yeni gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER