San Diego Comic Con 2015 2. gün özeti

San Diego Comic Con 2015 2. gün özeti
Senenin en önemli etkinliği San Diego Comic Con tüm hızıyla devam ediyor. Televizyonun sevilen yapımları, panellerinde yepyeni detaylar açıklamaya devam ediyor. Dizilerin yayın tarihleri, yeni sezonda yaşanacaklara dair ipuçları ve daha fazlasını sizin için derledik.

The Walking Dead
AMC'nin sevilen dizisini The Walking Dead'in paneli, Comic Con'un en büyük salonunda gerçekleşti. Panele baş yazar Scott Gimple, yapımcı Gale Anne Hurd ve yönetmen Greg Nicotero'nun yanı sıra oyuncuların neredeyse tamamı katıldı. Paneli Chris Hardwick yönetti. 

Yeni bölümlerle ilgili gelen sorular arasında The Wolves yer alıyordu. Scott Gimple bu konuyu hayranların beklemediği bir şekilde işleyeceklerini açıkladı. Öte yandan iki grubun lideri olan Rick ve Deanna'nın birbirine farklı bir şekilde saygı duyduğu dile getirildi. Konu Glenn'in neden Nicholas'ı öldürmediğine de geldi. Glenn'i canlandıran Steven Yeun bu soruya "Glenn, onda kendisinin bir farklı versiyonunu görüyor. Ayrıca, Glenn kazandığını zaten biliyor. O noktada Nicholas'ı öldürmek ona bir şey kazandırmayacaktı." şeklinde cevap verdi. 

The Big Bang Theory
Salon 20'de gerçekleşen panelde dizinin dokuzuncu sezonuyla ilgili detaylar belli oldu. Sezonu Amy ve Sheldon arasında bir gerginlikle sonlandıran dizi, yeni bölüme bu olaydan birkaç dakika sonra başlayacak. Amy'ye hayat veren Mayim Bialik, ikili arasında neler olacağını bilmediğini söylüyor. Öte yandan Amy ve Sheldon arasındaki ilişkiden hoşnutsuz olmadığını, bunun sadece keşfedilecek başka bir açı olacağını düşünüyor. 

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Üçüncü sezonda Inhumanların peşine düşenler Coulson ve ekibinden ibaret olmayacak. Jeph Loeb, yeni bölümlerde hikayeye Lash'in dahil olacağını duyurdu. Çizgi roman sevenlerin hatırlayacağı bu karakter, şimdiye kadarki hikayelerde hem hakim hem de infazcı gibi hareket etmesiyle biliniyor. Bu karakterin dizide ne şekilde ele alınacağı şimdiden merak uyandırmayı başardı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER