Andrew Lincoln'ın yeni dizi projesi belli oldu: Cold Water

Andrew Lincoln'ın yeni dizi projesi belli oldu: Cold Water
AMC
Andrew Lincoln İngiliz televizyonlarına geri dönüyor.

Lincoln, Deadline'ın haberine göre ünlü oyun yazarı David Ireland tarafından kaleme alınan ve Sister'ın (Eric) yapımcılığını üstlendiği Cold Water adlı dizinin başrolünü üstlendi. 

ITV'de yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosunda Ewen Bremner (Trainspotting), Indira Varma (Obsession) ve Eve Myles (Keeping Faith) da bulunuyor. Ireland ve Lincoln yönetici yapımcı olarak da yer alıyor. Çekimlerin 2024'ün sonlarına doğru başlaması bekleniyor.

Cold Water'da Lincoln, kendini orta yaşta bulduğunda şok olan ve evde oturan bir baba olarak hayatına gizliden gizliye öfke duyan, bastırılmış bir adam olan John'u canlandıracak. John, durgun bir İskoç köyüne taşınır ve karısı Fiona (Varma) tarafından hor görülen yan komşusu Tommy (Bremner) ile arkadaşlık kurar. Kocasının esrarengiz yeni komşularıyla ilişkisi giderek yoğunlaşınca, Fiona'nın şüpheleri uyanır. Tommy'nin göründüğü gibi biri olduğuna ikna olmamıştır.

Lincoln en çok AMC'nin hit dizisi The Walking Dead'de canlandırdığı Rick Grimes karakteriyle tanınıyor. Kıyamet sonrası korku dizisinde sekiz yıl rol alan oyuncu, bu yılın başlarında spin-off The Walking Dead: The Ones Who Live'da rolünü tekrarladı.

Richard Curtis'in Love Actually filmiyle yükselen Andrew Lincoln'ün kariyerinde BBC draması This Life ve Channel 4 sitcom'u Teachers da bulunuyor. Son İngiliz TV projesi ise 2010 yılında Richard Armitage ile birlikte rol aldığı Sky dizisi Strike Back oldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER