Dominic Purcell ve Wentworth Miller, Snatchback dizisiyle tekrar bir araya geliyor

Dominic Purcell ve Wentworth Miller, Snatchback dizisiyle tekrar bir araya geliyor
Michael Lavine / 20th Century Fox / Everett
"Prison Break" kardeşler tekrar bir araya geliyor.

Variety'nin haberine göre Dominic Purcell ve Wentworth Miller, Universal Television'da geliştirme aşamasında olan "Snatchback" dizisinin başrollerini üstlendi. 

Can Yaman'ın başrolünde olduğu "Sandokan" dizisini de hazırlayan Scott Rosenbaum, yeni dizide yazar ve yürütücü yapımcı olarak görev yaparken, Purcell de HopeTown Entertainment'tan Tish Cyrus-Purcell ve Dannah Axelrod Summers ile birlikte yürütücü yapımcılık görevini üstleniyor.

Bugün hala sahada aktif olan gerçek bir gizli istihbarat görevlisinin hayatından esinlenen Snatchback, dünyanın en egzotik ve aynı derecede tehlikeli yerlerinden bazılarında rehineleri kurtaran son derece yetenekli özel sözleşmeli bir ajan ekibini takip edecek.

Purcell ve Miller, Fox'un "Prison Break" dizisinde Lincoln Burrows ve Michael Scofield kardeşler olarak 2006'dan 2009'a kadar dört sezon ve 'The Final Brea' filmi boyunca başrolde yer aldılar. Ardından 2017'de yine Fox'ta yayınlanan 5. ve son sezonda bir araya geldiler. İkili aynı zamanda CW Arrowverse dizileri "The Flash" ve "Legends of Tomorrow"da da birlikte rol aldı.

Purcell "Prison Break" ve Arrowverse'in yanı sıra "Blade: Trinity", "Killer Elite", "Blood Red Sky" ve "Straw Dogs" gibi yapımlarda da rol aldı. Miller "Law & Order: SVU," "The Loft," "The Human Stain" ve "Madam Secretary" gibi dizilerle de ekrana geldi. Park Chan-wook'un yönettiği gerilim filmi "Stoker"ın senaryosunu da yazdı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER