Jensen Ackles, Prime Video'nun Countdown adlı dizisinin başrolünde

Jensen Ackles, Prime Video'nun Countdown adlı dizisinin başrolünde
Getty Images
Jensen Ackles ve Prime Video yeniden bir araya geliyor.

Prime Video, gerilim drama dizisi Countdown’a yeşil ışık yaktığını duyurdu. Amazon MGM Studios’un yapımcısı olduğu dizi 13 bölümlük sezon için onay aldı. NBC'nin Chicago dizileriyle bilinen Derek Haas, dizinin yaratıcısı, yürütücüsü ve yönetici yapımcısı. Ackles ve eşi Daneel’in yapım şirketi Chaos Machine da yapımcı olarak dizide bulunuyor.

Countdown, gündüz vakti işlenen şüpheli bir cinayetin ardından başlar ve LAPD’den Mark Meachum soruşturma için gizli ajanlardan oluşan gizli bir görev gücüne katılmak üzere işe alınır. Ancak sinsi bir komplonun gerçekliği ortaya çıktıkça ekip birleşmek ve milyonlarca insanın yaşadığı bir şehri kurtarmak üzere birbirleriyle çelişen kişisel gündemlerinin üstesinden gelmek zorundadırlar.

Jensen Ackles, Supernatural'ın 2020'deki vedasının ardından ABC draması Big Sky’ın üçüncü sezonunda rol aldı. Ayrıca The CW’da Supernatural’ın prequel dizisi The Winchesters’ın yönetici yapımcılığını ve anlatıcılığını üstlendi. Son olarak Prime Video dizisi The Boys ve uzantı dizisi Gen V’de rol aldı ve CBS’in popüler dizisi Tracker’a konuk oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER