Prime Video’nun Alman yapımı romantik drama dizisi Maxton Hall 9 Mayıs’ta başlıyor

Prime Video’nun Alman yapımı romantik drama dizisi Maxton Hall 9 Mayıs’ta başlıyor
Prime Video
Prime Video’nun Alman yapımı romantik drama dizisi Maxton Hall 9 Mayıs’ta başlıyor.

Tam ismi Maxton Hall – Die Welt zwischen uns (Maxton Hall – The World Between Us) olan dizi Mona Kasten’in romanı Save Me’den uyarlandı.

James Beaufort ve Ruby Bell’in modern aşk hikayesini anlatan dizide Ruby, istemeden de olsa okulu Maxton Hall'da büyük bir sırra şahit olur. Kibirli milyoner vâris James Beaufort ise bu talihsizlik sonucunda onunla yüz yüze gelmek zorunda kalır ve Ruby’yi susturmak ister. Aralarındaki ateşli tartışmalarından şaşırtıcı bir kıvılcım doğar…

Üst sınıftan bir erkek ve işçi sınıfından bir kızı merkezinde koyan dizinin sezonu 6 bölümden oluşuyor. Daphne Ferraro'nun (Dark) yaratıcısı olduğu dizinin yönetmenliğini Tarek Roehlinger (A State of Emergency) ve Martin Schreier (Dream Factory) üstlendi. Ceylan Yıldırım, UFA Fiction yapımı dizide yönetici yapımcı görevini üstlendi.

Maxton Hall'da Harriet Herbig-Matten, Damian Hardung, Sonja Weißer, Fedja Van Huêt, Clelia Sarto, Runa Greiner, Martin Neuhaus, Julia-Maria Köhler, Andrea Guo, Justus Riesner, Eli Riccardi, Ben Felipe, Esmael Agostinho, Govinda Gabriel Cholleti, Frederic Balonier, Eidin Jalali, Thomas Douglas, Cynthia Micas, Hyun Wanner ve Gustav Schmidt de rol alıyor.

Almanca Fragman:İngilizce Dublajlı Fragman:Türkçe Dublajlı Fragman:BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER