10 diziye yeni sezon onayı: The Witcher, The Rookie, For All Mankind, Elsbeth, Cheaters...

10 diziye yeni sezon onayı: The Witcher, The Rookie, For All Mankind, Elsbeth, Cheaters...
Netflix
Yakın dönemde 10 diziden daha onay haberi geldi.

* The Witcher dizisi şimdiden 5. sezon için onay aldı. Ancak 5. sezonun aynı zamanda son olacağı da duyuruldu. Henry Cavill'in başrolünü üstlendiği The Witcher'ın başrolünü 4. sezonla birlikte Liam Hemsworth devralmıştı ve sezonun prodüksiyonu başladı. İki sezonun peş peşe çekilmesi de planlanıyor.

* Star Trek evreninin dizilerinden Star Trek: Strange New Worlds, Paramount+'tan şimdiden 4. sezon onayını aldı. Öte yandan animasyon dizi Star Trek: Lower Decks'in sonbaharda başlayacak 5. sezonu ise son olacak.

* ABC, 6. sezonu halihazırda devam eden The Rookie'ye 7. sezon onayı verdi.

* FOX’un animasyon komedi dizilerinden The Great North 5. sezon onayı aldı ve yeni sezon için hazırlıklar başladı.

* Apple TV+'ta ekrana gelen alternatif tarih soslu uzay draması For All Mankind, 5. sezon onayını aldı. Ayrıca “Star City” adında, uzay yarışını bu sefer Sovyetlerin gözünden anlatacak uzantı bir dizinin geleceği de açıklandı.

* CBS, The Good Wife evreninde geçen yeni draması Elsbeth’e şimdiden 2. sezon onayı verdi.

* BBC’nin dönem/polisiye draması Father Brown, şimdiden 13. sezon için onay aldı. 12. sezonun çekimleri ise başladı.

* İlk sezonu 10’ar dakikalık 18 bölümden oluşan, BBC’nın romantik komedi draması Cheaters, 2. sezon onayını aldı. Başroller Susan Wokoma, Joshua McGuire, Jack Fox ve Callie Cooke yeni sezonda da rol alacak.

* Başrolünde Kitty Flanagan’ın yer aldığı hukuk komedisi Fisk, Avustralya’daki ABC kanalından 3. sezon onayı aldı. Sezon 6 bölüm sürecek ve çekimleri başladı.

* Aynı adlı Hollanda Kraliçesi’nin hayatını konu alan kraliyet draması Maxima başlamadan 2. sezon onayını aldı. RTL Netherlands’a bağlı dijital platform Videoland’da 20 Nisan'da prömiyerini yapacak olan dizinin ilk sezonu 6 bölüm sürecek. Yeni sezon çekimleri yıl bitmeden başlayacak.


 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER