Yeni "Heroes" dizisi için hazırlıklara başlandı

Yeni
NBC
"Heroes" bir kez daha ekranlara dönebilir. Deadline'ın haberine göre dizinin yaratıcısı Tim Kring yeni bir "Heroes" reboot dizisi geliştirmek üzere hazırlıklara başladı.

"Heroes: Eclipsed" adı verilen proje, orijinal süper kahraman dizisindeki olaylardan yıllar sonra, yeni evrimleşmiş insanların güçlerini keşfetmesini konu alıyor. Kring, menajeri Jordan Cerf ile yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise henüz açıklanmadı.

"Heroes" 2006'dan 2010'a kadar NBC'de dört sezon boyunca devam etti ve başrollerinde Hayden Panettiere, Jack Coleman, Milo Ventimiglia, Masi Oka, Zachary Quinto, Sendhil Ramamurthy, Ali Larter, Adrian Pasdar ve Greg Grunberg yer aldı. Kring, daha sonra Coleman'ın Noah Bennet rolünü yeniden canlandırdığı 2015 yapımı "Heroes Reborn" dizisinde çalıştı. Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt ve Judith Shekoni de "Heroes Reborn"da rol aldı.

2015 yılında, "Reborn"un tanıtımı sırasında Kring, 13 bölümlük sezonun ardından "Heroes" evreninde geçebilecek daha fazla hikâye ihtimalinden bahsetmişti:

"Her zaman markanın yeterince esnek ve yeterince geniş bir öncül olduğunu düşündüm. Bu, olağanüstü güçlere sahip sıradan insanlar hakkında bir dizi. Dünyanın dört bir yanında belirsiz sayıda insan var ve dünyayı kurtarmak zorundalar. Geri dönen bazı karakterler ve yenileriyle anlatacak daha fazla hikaye bulabileceğimizden eminim."

Kring'in son televizyon projesi 2019 yapımı drama dizisi "Treadstone" oldu. Jason Bourne'un dünyasında geçen dizide Jeremy Irvine, Taracy Ifeachor ve Omar Metwally rol aldı. Kring'in diğer yazarlık çalışmaları arasında "Touch", "Dig" ve "Crossing Jordan" dizileri de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER