Superman & Lois'de Jimmy Olsen'ı canlandıracak isim belli oldu

Superman & Lois'de Jimmy Olsen'ı canlandıracak isim belli oldu
Griffin Lipson
Jimmy Olsen, bir kez daha The CW ekranlarına geliyor.

TVLine'ın haberine göre Superman & Lois dizisinde Jimmy Olsen'ı canlandıracak isim belli oldu ve Douglas Smith'in kadroya katıldığı öğrenildi.

Dışa dönük 20'li yaşlarında bir genç olan Jimmy, iş arkadaşı olan Clark'ın süper sırrından habersiz olan ve 'garip' kabuğundan çıkaramamasına rağmen yine de onun dostu olmaya kararlı bir gazeteci olarak ekrana gelecek.

HBO'nun Big Love ve Big Little Lies dizileriyle bilinen Douglas Smith'in TV kariyerinde Vinyl, When We Rise, The Alienist ve Clarice gibi diziler de bulunuyor. Smith, Superman & Lois'in sekiz bölümünü yönetmiş olan Gregory Smith'in (Everwood) de küçük kardeşi.

Arrowverse evreninin bir parçası da olan Jimmy Olsen'ı Supergirl'de altı sezon boyunca (2015-2021) Mehcad Brooks canlandırmıştı.

Bu sonbaharda prömiyer yapması beklenen Superman & Lois'in dördüncü ve son sezonu için geri dönen oyuncuların arasında Clark Kent/Superman rolüyle Tyler Hoechlin, Lois Lane rolüyle Elizabeth Tulloch, Jordan Kent rolüyle Alex Garfin, Jonathan Kent rolüyle Michael Bishop ve Lex Luthor rolüyle Michael Cudlitz yer alıyor.

3. sezondan sonra pek çok oyuncuyla yollarını ayıran dizideki pek çok tanıdık karakterin sezonda konuk olarak yer alması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER