Star Wars evreninin yeni dizisi The Acolyte, 5 Haziran'da izleyiciyle buluşacak

Star Wars evreninin yeni dizisi The Acolyte, 5 Haziran'da izleyiciyle buluşacak
Disney
Star Wars evreninin yeni dizisi The Acolyte, 5 Haziran'da Disney+ Türkiye'de izleyiciyle buluşacak. Diziden ilk tanıtım videosu ve iki yeni poster geldi.

2020'de ilk kez duyurulan The Acolyte, Star Wars: Episode I — The Phantom Menace'daki olaylardan bir asır önce geçecek. Leslye Headland (Russian Doll) tarafından yaratılan dizi, izleyicileri Yüksek Cumhuriyet döneminin son günlerinde karanlık sırlar ve ortaya çıkan karanlık taraf güçleriyle dolu bir galaksiye götürecek. Eski bir Padawan, bir dizi suçu araştırmak için Jedi Ustasıyla yeniden bir araya gelir, ancak karşı karşıya kaldıkları güçlerin tahmin ettiklerinden daha uğursuz olduğunu keşfeder.

Kadro, Amandla Stenberg (The Eddy), Lee Jung-jae (Squid Game), Manny Jacinto (The Good Place), Carrie-Anne Moss (Marvel's Jessica Jones), Dafne Keen (His Dark Materials), Charlie Barnett (Russian Doll), Jodie Turner-Smith (The Last Ship), Rebecca Henderson (Inventing Anna) ve Dean-Charles Chapman (Game of Thrones) gibi isimlerden oluşuyor.

Daha önce Solo: Bir Star Wars Hikayesi ve devam üçlemesinde Chewbacca'yı canlandıran Joonas Suotamo dizide Kelnacca adlı bir Wookiee Jedi'ı canlandıracak.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posterleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER