NCIS'ten Tony/Ziva dizisi de geliyor

NCIS'ten Tony/Ziva dizisi de geliyor
CBS
NCIS, Tony ve Ziva'yı yıllar sonra bir araya getiriyor.

Paramount+'ın yeni bir NCIS dizisine onay verdiği açıklandı. Hem Michael Weatherly hem de de Cote de Pablo, bu yılın sonlarında Avrupa'da yapımına başlanması planlanan ve henüz adı konmamış uzantı dizide başrol oynayacak ve yürütücü yapımcı olarak da görev yapacak.

Prömiyer bölümünü yazan John McNamara (The Magicians), Weatherly, de Pablo, Laurie Lieser, Christina Strain ve Shelley Meals ile birlikte showrunner ve yürütücü yapımcı olarak yer yapacak. Projenin kod ismi "NCIS: Europe" olarak kondu.

Ziva karakteri 11. sezonun başında NCIS'e ve Tony'ye veda etmişti ve 13. sezonun sonlarına doğru öldüğü öğrenilmişti; Tony ise 13. sezonun sonunda Gibbs'in ekibinden ayrılarak Ziva'nın küçük kızı Tali'yi büyütmeye gitmişti. Weatherly daha sonra CBS dizisi Bull'da altı sezon rol aldı. Yıllar sonra, NCIS'in 16. sezon finalinde Ziva'nın hayatta olduğu ortaya çıktı ve sonunda Tony ve Tali ile Paris'te yeniden bir araya gelmeden önce son bir görevi tamamladı.

Kızlarını birlikte büyütmeye devam eden Tony ve Ziva'nın merkezinde yer aldığı Paramount+ dizisinde Tony'nin güvenlik şirketi saldırıya uğradığında peşlerinde kimin olduğunu anlamaya çalışarak Avrupa'da kaçmak zorunda kalırlar. Böylece belki de birbirlerine yeniden güvenmeyi öğrenerek sonunda alışılmadık 'sonsuza dek mutlu' hayatlarına sahip olabileceklerdir.

NCIS ve NCIS: Hawaii dizilerinin yanı sıra NCIS: Sidney'le ekran hayatı devam eden seriye yakında Gibbs'in gençliğine yer veren NCIS: Origins de katılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER