Marvel'ın yeni animasyon dizisi X-Men ’97, 20 Mart'ta Disney+'ta başlıyor!

Marvel'ın yeni animasyon dizisi X-Men ’97, 20 Mart'ta Disney+'ta başlıyor!
Marvel
Marvel'ın uzun zamandır beklenen yeni animasyon dizisi X-Men ’97, 20 Mart'ta Disney+'ta başlıyor.

X-Men: The Animated Series'in devam dizisi olarak da hazırlanan 10 bölümlük sezonda Rogue, Beast, Gambit, Jean Grey, Wolverine, Storm, Jubilee ve Cyclops gibi karakterlerin yanı sıra Cable, Bishop, Morph, Nightcrawler, Roberto Da Costa, The Hellfire Club'ın üyeleri, Emma Frost, Callisto ve Magneto gibi karakterler ekrana gelecek. Magneto'nun yeni lider olacağı dizinin kötü karakterleri ise Bolivar Trask ve Sentinels.

Ana dizideki isimlerin de yer aldığı seslendirme ekibinde Cal Dodd, Ray Chase, Alison Sealy-Smith, Jennifer Hale, JP Karliak, George Buza, Lenore Zann, AJ LoCascio, Isaac Robinson-Smith, Holly Chou, Adrian Hough, Matthew Waterson ve Theo James bulunuyor.

2021'de ilk kez duyurulan X-Men ’97'ı Beau DeMayo (Star Trek: Strange New Worlds, The Witcher) kaleme aldı. Bölümleri Jake Castorena (Star Trek: Prodigy, Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles), Chase Conley (Kipo and the Age of Wonderbeasts) ve Emi Yonemura (Bunnicula) yönetti. Diziden yayınlanan ilk tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER