Netflix, Black Mirror için uzantı bir dizi planlıyor

Netflix, Black Mirror için uzantı bir dizi planlıyor
Netflix'in Emmy ödüllü bilim kurgu draması Black Mirror, uzantı bir diziyle genişleyebilir.

What’s on Netflix'in haberine göre platform, 4. sezonun açılış bölümü "USS Callister"a dayanan yeni biri dizi için hazırlıklara başladı. Üç bölüm sürecek mini dizinin prodüksiyonu yıl sonuna doğru, çekimleri ise Bahar 2024'te başlayacak.  

USS Callister'ın hikâyesi bir oyun şirketinin baş teknoloji sorumlusunu takip ediyor. Popüler bir oyunun arkasındaki isim olan, ayrıca özel bir kopyasını da bulunduran Robert Daly, ofiste beklediği saygıyı göremeyince bunu onlara işkence etmek için kullanıyor.

Bölümde karaktere Jesse Plemons hayat vermiş, ona Cristin Milioti, Jimmi Simpson, Michaela Coel, Paul G. Raymond, Osy Ikhile, and Billy Magnussen ve Milanka Brooks eşlik etmişti. Habere göre Plemons, Milioti ve Simpson dizide rol alacak. Coel, Brooks, Raymond, Ikhile ve Magnussen ise dönmek için görüşmelerini sürdürüyor. Ayrıca Rinko adlı yeni bir karakter tanıtılacak.

Black Mirror'ın arkasındaki Charlie Brooker ve Annabel Jones, kendi şirketleri Broke and Bones'la birlikte yeni dizinin yapımını da üstleniyor. Onlara Pacesetter Productions, Inc. eşlik ediyor.

Black Mirror ise 7. sezonuyla yeniden Netflix'te olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER