Netflix'in One Day uyarlaması 8 Şubat'ta geliyor!

Netflix'in One Day uyarlaması 8 Şubat'ta geliyor!
Netflix
Netflix'in One Day uyarlaması 8 Şubat'ta geliyor.

Kasım 2021'de proje onayı gelen İngiltere yapımı dizinin başrollerinde Leo Woodall (The White Lotus) ve Ambika Mod (This is Going) yer alıyor. Sezonu 14 bölümden oluşan dizi, David Nicholls’un 2009’da yayımlanan aynı adlı romanından uyarlandı. Roman, 2011'de sinemaya uyarlandığında başrollerde Anne Hathaway ve Jim Sturgess yer almıştı.

Dexter Mayhew ve Emma Morley, ​​15 Temmuz 1988’de Edinburgh Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra geceyi birlikte geçirir ve 40 yaşındayken nasıl olacaklarını konuşurlar. Roman ve dizi, tam bir ilişkiye başlamasalar da iyi arkadaş olan ikilinin 20 yıl boyunca, 15 Temmuz’da hayatlarını ve ilişkilerini ziyaret ediyor. Emma ve Dexter büyüyüp değiştikçe, birlikte ve ayrıyken, sevinç ve kalp kırıklığı yaşarken olanlar anlatılacak.

One Day'in kadrosunda Amber Grappy, Brendan Quinn, Essie Davis, Tim McInnerny, Jonny Weldon, Eleanor Tomlinson ve Joely Richardson da yer alıyor. Dizinin bölümlerini Molly Manners yönetti. Yapımını ise Universal International Studios, Focus Features ve Drama Republic üstlendi. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER