Star TV, İbo Şov ile 2023’e veda etmeye hazırlanıyor!

Star TV,  İbo Şov ile 2023’e veda etmeye hazırlanıyor!
Star, bir klasik haline gelen İbo Şov ile 2023’e veda etmeye hazırlanıyor. İbo Show Yılbaşı Özel programında İbrahim Tatlıses; Hülya Avşar, Bülent Serttaş, Aleyna Tilki, Resul Dindar, Cenk Eren, Serdar Ortaç, Şafak Sezer, Norm Ender, İdo Tatlıses, Tefo&Seko ikilisi ve Romantik Erhan gibi sevilen isimleri ağırlayacak ve Star ekranlarında coşkulu bir yılbaşı akşamı yaşanacak.

Star ekranlarında yeni yıl coşkusu, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği İbo Show Yılbaşı Özel programı ile yaşanıyor. İbrahim Tatlıses’in sevilen birçok sanatçıyı ağırlayacağı bu özel yayın, müzik, eğlence ve sürprizlerle dolu unutulmaz bir akşam vaat ediyor.

Sanat ve eğlence dünyasının ikonik isimlerinin bir araya geleceği gecede, İbrahim Tatlıses; Hülya Avşar, Bülent Serttaş, Aleyna Tilki, Resul Dindar, Cenk Eren, Serdar Ortaç, Şafak Sezer, Norm Ender, İdo Tatlıses, Tefo&Seko ikilisi ve Romantik Erhan gibi sevilen isimlerden oluşan bir yıldızlar topluluğuna ev sahipliği yapacak. Ayrıca geceye özel sürpriz konuklar da İbo Show Yılbaşı Özel’de olacak. 

Yeni yıla girerken eğlencenin tavan yapacağı programda İbrahim Tatlıses’in şarkılarıyla adeta bir müzik şöleni yaşanacak. Konukların eğlenceli sohbeti ve birbirinden güzel şarkıları yeni yıl coşkusunu evlere taşırken, Şafak Sezer birbirinden komik esprileri, İdo Tatlıses hem şarkıları hem de keyifli sohbeti, Hülya Avşar da zarafeti ve muhteşem repertuvarıyla geceye damgasını vuracak. Gecenin sürprizlerinden Aleyna Tilki ise kendi tarzı dışında okuduğu arabesk şarkılarla izleyicileri şaşırtacak. Tüm izleyenlerin kendinden bir parça bulacağı programda unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşanacak.

İbo Show Yılbaşı Özel’den önce ise izleyenler "İbo Show Unutulmayanlar" ile nostaljik bir yolculuğa çıkacak. "İbo Show Unutulmayanlar", geçmiş İbo Show bölümlerinden efsanevi sanatçıların unutulmaz anlarını ekranlara getirecek.  
İbo Show Yılbaşı Özel Programı 31 Aralık’ta saat 20:00’de Star’da. 
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER