Hannah Waddingham ve Octavia Spencer, Prime Video'nun yeni dizisinde bir araya geliyor!

Hannah Waddingham ve Octavia Spencer, Prime Video'nun yeni dizisinde bir araya geliyor!
Darren Bell/Art Streiber
Hannah Waddingham ve Octavia Spencer'ın yeni dizi projeleri belli oldu. İki oyuncu, Prime Video'nun yeni aksiyon-macera dizisinde bir araya geliyor.

Skydance Television'ın yapımını üstlendiği dizinin yapım ekibinde Double Dream ve Spencer'ın şirketi Orit Entertainment da yer alıyor. Waddingham ve Spencer, yönetici yapımcı olarak da yer alıyorlar.

Henüz ismi belli olmayan dizinin sezonu 8 bölüm sürecek ve Tessa Coates'e (Feel Good, Ladhood) ait orijinal bir fikir üzerinden hazırlanacak. Waddingham, yüksek eğitimli suikastçı Judith'i canlandıracak. Judith'in ikil hayatından haberi olmayan Debbie, yanlış giden bir görev sonrası gerçeği öğrenir ancak iki arkadaş birlikte kaçmak zorunda kalır. Gizemli düşmandan bir adım önde kalmaya çalışırken neler döndüğümü öğrenmeli ve zarar gören arkadaşlıklarını onarmalıdırlar.

Hannah Waddingham ve Octavia Spencer, son olarak Apple TV+'ta ekrana gelen iki dizide başrolleri üstlendiler. Waddingham, Mayıs ayında 3. sezonu tamamlanan Ted Lasso'daki rolüyle Emmy ödülü kazandı. Spencer'ın rol aldığı polisiye drama Truth Be Told dizisi de üç sezon sürdü ve sona erdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER