Can Yaman'lı Violet like the Sea dizisi yakında BluTV'de!

Can Yaman'lı Violet like the Sea dizisi yakında BluTV'de!
Can Yaman ve Francesca Chillemi'nin başrollerinde yer aldığı Violet like the Sea (Viola come il mare) dizisi yakında BluTV'ye geliyor.

Lux Vide'ın yapımını üstlendiği dizi, Eylül 2022'de İtalya'daki Channel 5 kanalında yayınlanmaya başladı ve ilk sezonuyla büyük ilgi gördü. İspanya'ya da lisanslanan dizinin 2. sezon çekimleri geçtiğimiz yaz başlamıştı. Dizinin yeni sezon bölümleriyle 2024'te yeniden ekranda olması bekleniyor.

Violet like the Sea (Viola come il mare) Hakkında:

Moda gazeteciliği alanında çalışmış muhteşem ve çekici bir kadın olan Violet Vitale, hiç tanımadığı babasını aramak için Paris'ten Palermo'ya döner. Orada, Violet, suç olaylarını konu alan online bir yayıncı için çalışmaya başlar ve Müfettiş Francesco Demir ile işbirliği yapar. Francesco, karizmatik ve baştan çıkarıcı, işinde oldukça başarılı ama insanlığa çok az inancı olan birisidir. Yani bu bakımdan Violet'in tam tersidir. İş konusunda son derece sezgisel olan Demir, aynı zamanda dürtüseldir ve kuralları esnetmeye hazırdır.

Birisi muhabir, diğeri polis olarak cinayet olaylarında yan yana çalışırlar. Zıtların çatışması göz önüne alındığında, başta çok zor olsa da zamanla başarılı biçimde iş birliği yapmayı da öğrenirler. Çünkü Violet, bu konuda özel gücüne güvenmektedir: sinestezi. Sinestezi, yalnızca bir konuşma biçimi değil, aynı zamanda, görme ve işitme gibi birden çok duyunun kendiliğinden ve kontrol edilemez şekilde harmanlanmasıdır.

Violet, duyguları renklerle ilişkilendirebilmektedir. Bir kişiye baktığında, onun en derin, muhtemelen gizli duygularını okumasını sağlayan bir renk görür: korku, neşe, acı - Violet, karşılaştığı insanların gerçek zihniyetlerini kavrama yeteneğini geliştirir. Ancak sinestezisinin perde arkasında, Palermo'ya dönmesinin gerçek nedeni ile ilgili daha büyük bir sırrı saklamaktadır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER