Can Yaman'lı Viola come il mare dizisi yakında İspanya'da!

Can Yaman'lı Viola come il mare dizisi yakında İspanya'da!
Lux Vide
Can Yaman ve Francesca Chillemi'nin başrollerinde yer aldığı Viola come il mare İspanya'da da izleyiciyle buluşacak. Birçok Türk dizisini de yayınlayan Antena 3, yakında ekrana getireceği dizinin tanıtımlarına başladı.

İlk bölümü başta olmak üzere sezon boyu elde ettiği reytinglerle İtalya'da dikkatleri üzerine çeken dizi, Channel 5 kanalında yayınlandı. Lux Vide'ın yapımını üstlendiği Viola come il mare'nin Temmuz ayında 2. sezon çekimlerine başlayacağı konuşuluyor.
Viola come il mare Hakkında:

Moda gazeteciliği alanında çalışmış muhteşem ve çekici bir kadın olan Violet Vitale, hiç tanımadığı babasını aramak için Paris'ten Palermo'ya döner. Orada, Violet, suç olaylarını konu alan online bir yayıncı için çalışmaya başlar ve Müfettiş Francesco Demir ile işbirliği yapar. Francesco, karizmatik ve baştan çıkarıcı, işinde oldukça başarılı ama insanlığa çok az inancı olan birisidir. Yani bu bakımdan Violet'in tam tersidir. İş konusunda son derece sezgisel olan Demir, aynı zamanda dürtüseldir ve kuralları esnetmeye hazırdır.

Birisi muhabir, diğeri polis olarak cinayet olaylarında yan yana çalışırlar. Zıtların çatışması göz önüne alındığında, başta çok zor olsa da zamanla başarılı biçimde iş birliği yapmayı da öğrenirler. Çünkü Violet, bu konuda özel gücüne güvenmektedir: sinestezi. Sinestezi, yalnızca bir konuşma biçimi değil, aynı zamanda, görme ve işitme gibi birden çok duyunun kendiliğinden ve kontrol edilemez şekilde harmanlanmasıdır.

Violet, duyguları renklerle ilişkilendirebilmektedir. Bir kişiye baktığında, onun en derin, muhtemelen gizli duygularını okumasını sağlayan bir renk görür: korku, neşe, acı - Violet, karşılaştığı insanların gerçek zihniyetlerini kavrama yeteneğini geliştirir. Ancak sinestezisinin perde arkasında, Palermo'ya dönmesinin gerçek nedeni ile ilgili daha büyük bir sırrı saklamaktadır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER