Jon Hamm'in yeni dizi projesi belli oldu: Your Friends and Neighbors

Jon Hamm'in yeni dizi projesi belli oldu: Your Friends and Neighbors
FilmMagic
Jon Hamm'in yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Apple'ın platformu Apple TV+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan Your Friends and Neighbors'ın başrolünü üstlendi.

Yakın zaman önce boşanmış bir fon yöneticisi olan Coop (Hamm), kovulduktan sonra ailesinin yaşam tarzını korumak için New York’un dışındaki küçük banliyösündeki zengin sakinlerden çalmaya başlar. Bu küçük suçlar onu yeniden canlandırıp kendine getirir, ta ki yanlış zamanda yanlış eve girene kadar...

Apple Studios’un yapımcısı olduğu diziyi Jonathan Tropper (See, Warrior, Banshee) hazırlıyor. Jon Hamm, yönetici yapımcılığı da üstleniyor.

Mad Men dizisiyle bilinen Emmy ödüllü oyuncu, dizinin finalinden sonra yine Apple'ın dizilerinden The Morning Show 3. sezonda, Fargo 5. sezonda, Good Omens 2. sezonda, animasyon komedi Grimsburg'te ve Maggie Moore(s), Top Gun: Maverick ve Mean Girls müzikali gibi uzun metraj yapımlarda da rol aldı.

Jon Hamm, iki sene kadar önce pek çok yıldızı bünyesinde bulunduran Apple'ın kendisiyle neden çalışmadığını sorguladığı ve Tom Hanks'i aradığı bir reklam filminde rol almıştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER