Aras Aydın, Nine Perfect Strangers'ta Matteo'yu canlandıracak

Aras Aydın, Nine Perfect Strangers'ta Matteo'yu canlandıracak
Nine Perfect Strangers dizisinin 2. sezonuyla ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

Ekrana geri döneceğini Mayıs 2022'de öğrendiğimiz dizinin yeni sezon kadrosu geçtiğimiz Haziran ayında belli olmaya başlamıştı. Nicole Kidman'ın başını çektiği kadroya son olarak Aldatmak dizisinde izlediğimiz Aras Aydın'ın yanı sıra Murray Bartlett, Dolly de Leon ve Maisie Richardson-Sellers katıldı.

Bugün gelen haberle birlikte kadroya katılan yeni isimler açıklandı ve ilk detaylar belli oldu. Disney'e bağlı dijital platformlardan Hulu'da yayınlanan dizinin 2. sezonunda Annie Murphy (Schitt’s Creek), Christine Baranski (The Gilded Age), Lucas Englander (Transatlantic) ve müzisyen King Princess de rol alacak.

Yeni oyuncuların karakter isimleri ise şöyle:

Murray Bartlett: Brian
Christine Baranski: Victoria 
Annie Murphy: Imogen
Dolly de Leon: Agnes
Maisie Richardson-Sellers: Wolfie
Lucas Englander: Martin
King Princess: Tina
Aras Aydın: Matteo

Haziran ayında açıklanan isimlerin arasında yer alan Liv Ullmann'ın adının bugün gelen haberlerde geçmemesi ve karakter isminin yer almaması ise dikkat çekti. Kidman, dizide yönetici yapımcı olarak görev almaya devam ediyor. İlk sezonu hazırlayan David E. Kelley de projeye dönüyor.

Gelecek sezon, ilk sezonun formülünü yeni bir lokasyonda takip edecek ve izleyiciyi İsveç Alp'lerine götürecek. Şehir hayatından bunalmış dokuz kişi, yorgun zihinlerini ve vücutlarını dinlendirmek üzere 10 günlüğüne Masha'nın (Kidman) yönettiği tesise gelecek. Ancak bu dokuz "mükemmel" yabancının kendilerini orada neler beklediğine dair fikirleri yok...

Big Little Lies dizisinin dayandığı romanın yazarı Liane Moriarty'nin kaleme aldığı aynı adlı romandan uyarlanan Nine Perfect Strangers'ın 8 bölüm süren ilk sezonunda Melissa McCarthy, Michael Shannon, Regina Hall, Bobby Cannavale, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie ve Samara Weaving de rol aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER