Prime Video, yeni yıl filmleriyle 2024’ü karşılamaya hazırlanıyor!

Prime Video, yeni yıl filmleriyle 2024’ü karşılamaya hazırlanıyor!
Prime üyeleri, kış sezonunu neşe ve coşkuyla dolduracak bir dizi unutulmaz yeni yıl filmini tek üyelikte indirim, kolaylık ve eğlence fırsatları kapsamında izleyebilecek. 
 
Candy Cane Lane
1 Aralık 2023
 
 
Mahallesinin geleneksel yılbaşı ev dekorasyon yarışmasını kazanmayı kendine misyon edinmiş bir adam olan Chris, kazanma şansını artırmak için yanlışlıkla çılgın bir elf olan Pepper ile anlaşma yapar. Noel'i hayata döndüren sihirli bir büyü yapan Pepper şehre büyük bir kaos getirir. Ailesinin tatilini mahvetme riskiyle karşı karşıya kalan Chris, karısı Carol (Tracee Ellis Ross) ve üç çocuğuyla birlikte Pepper'ın büyüsünü kırmak, sihirli kötü karakterlerle mücadele etmek ve herkes için Noel'i kurtarmak için zamanla yarışmak zorunda kalır. Oyuncu kadrosunda Eddie MurphyTracee Ellis RossJillian Bell gibi yıldız isimlerin bulunduğu Candy Cane Lane, 1 Aralık Cuma günü sadece Prime Video'da dünya çapında 240'tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek. 
 
Dating Santa
8 Aralık 2023
 
 
Ana SerradillaOlivia Duflos ve David Chocarronun başrollerini paylaştığı Dating Santa, yalnız anne Lucia'nın yılbaşı dileğinin, kızı Leo ile hayatına etkisini anlatır. Lucia, şef Sergio ile tanışmaya karar verir ve bu buluşmayı kızına söylemez. Sergio, şaka yapma amacıyla buluşmaya Noel Baba kılığıyla gelir ve Leo, onun gerçekten Noel Baba olduğuna inanır. Ancak Leo bu yalanı keşfeder ve yaşadığı hayal kırıklığıyla, annesini mutlu görmek ve bir aile olma isteğiyle bir mektup yazar ve dileği gerçek olur. 
 
Merry Little Batman
8 Aralık 2023
 

 Klasik tatil filmlerinin yanı sıra eğlenceli bir aile animasyonu olan Merry Little Batman, Genç Damian Wayne’in Noel Arifesi'nde malikanesinde yalnız kaldığında Küçük Batman’e dönüşerek evini ve Gotham City'yi, tatilleri yok etmeye kararlı suçlulardan ve süper kötülerden korurken başından geçenleri konu alır.
 
Your Christmas or Mine 2
(Noel Sürprizleri 2)
8 Aralık 2023
 
 
Hayley (Cora Kirk) ve James’in (Asa Butterfield) aileleri havaalanında taşıma sırasında yaşadıkları bir karmaşa sonucunda birbirlerinin tatillerine giderler. Hayley ve James'in ilişkisi, aileleriyle geçirecekleri çılgın ve krizlerle dolu bir yılbaşıyla bir kez daha sınanacaktır. 

Your Christmas or Mine
(Noel Sürprizleri)
 
 
 Noel tatilini ayrı geçiremeyeceklerini fark eden Hayley (Cora Kirk) ve James (Asa Butterfield), birbirlerine sürpriz yapmak için habersiz bir şekilde birbirlerinin trenine bilet alırlar. Kar yağışıyla birlikte Noel'de birbirlerinin ailelerinin yanında mahsur kalacakları gerçeğini fark ederler. İkilinin ilişkisi, aile sırlarının ortaya dökülmeye başlamasıyla ciddi bir sınava girer. 

How the Grinch Stole the Christmas
(Grinç)
 

 
Whoville halkı Noel kutlamaları için telaşla hazırlanırken, tüm kasaba halkının Noel'ini mahvetmeyi planlayan yeşil, intikam peşinde olan Grinch, Noel akşamı, tüm hediye ve dekorasyonunu çalarak Noel’i sonlandırmak istiyor. Başrollerini Jim Carrey ve Taylor Momsen’ın paylaştığı bu ikonik film, Noel ruhunun hediye ve süslerin ötesinde çok daha derin bir anlamı olduğunu tüm aileye anlatıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER