10 diziye yeni sezon onayı: The Irrational, Found, Harley Quinn, Unstable, Futurama...

10 diziye yeni sezon onayı: The Irrational, Found, Harley Quinn, Unstable, Futurama...
NBC
Yakın dönemde 10 yabancı diziye daha yeni sezon onayı geldi.

* NBC'de ekrana gelen The Irrational ve Found dizileri 2. sezon onaylarını aldı. Çekimlere çok önceden başlayan iki dizi de ABD'de yakın zaman öncesine kadar devam eden grevler nedeniyle sezonu açabilen az sayıdaki yapımın arasında yer alıyor.

* MAX’in yetişkin animasyon dizisi Harley Quinn, 5. sezon onayını aldı. 2024'te geri dönecek.

* Kerry Washington ve Delroy Lindo’nun başrolünde olduğu komedi-drama dizisi Unprisoned Hulu’dan 2. sezon onayını aldı. Ayrıca Washington, yapım şirketi ABC Signature’la olan içerik anlaşmasını yeniledi.

* Hulu, iki sezonluk onay vererek 10 yıl sonra döndürdüğü animasyon dizi Futurama'ya iki sezonluk daha onay verdi. 12. sezonun 2024'te başlaması bekleniyor. Onay alan 13. ve 14. sezonlar da yine 10'ar bölüm sürecek.

* Rob Lowe ve oğlu John Owen Lowe’ın başrolünde olduğu komedi dizisi Unstable, Netflix’ten 2. sezon onayını aldı. Andrew Gurland (Married) yeni showrunner olarak diziyi devraldı.

* Starz, Power serisinin dizilerinden Power Book III: Raising Kanan'a 3. sezon öncesi 4. sezon onayı verdi. Yeni sezon 1 Aralık'ta başlayacak.

* MGM+ kanalı Forest Whitaker'ın başrolünde olduğu Godfather of Harlem dizisine 4. sezon onayını verdi.

* BBC, The Gold dizisine 2. sezon onayı verdi. Brink's Mat soygununun hikayesini anlatan dizi, yeni sezonda kayıp altınları takip etmeye devam edecek. Hugh Bonneville, Charlotte Spencer, Emun Elliott, Tom Cullen, Stefanie Martini ve Sam Spruell yeni sezonda da rol alacak.

* Alan Carr’ın başrolünde olduğu komedi dizisi Changing Ends, ITV’den 2. sezon onayını aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER