Alfie Allen ve Jack Gleeson, Safe Harbor dizisinde de birlikte rol alacaklar

Alfie Allen ve Jack Gleeson, Safe Harbor dizisinde de birlikte rol alacaklar
Getty Images
Alfie Allen ve Jack Gleeson, Game of Thrones'un ardından yeniden bir araya geliyorlar. Allen, Gleeson ve Charlie Murphy'nin (Peaky Blinders, Happy Valley), Safe Harbor adlı yeni bir dizinin başrollerini üstlendikleri açıklandı.

Deadline'ın haberine göre Belçika-Hollanda ortak yapımı diziyi Ozark'ın yaratıcılarından Mark Williams hazırlıyor. Çekimlerine başlanan Safe Harbor'un bölümlerini Williams ve Arne Toonen yönetiyor. Çekimler Hollanda, Belçika ve İrlanda'da gerçekleştirilecek. Williams'ın şirketi Zero Gravity, Night Train Media ve Submarine ise yapımını üstlendi.

Dizi, teknoloji milyarderlerinin olduğu bir kulübe girme niyetinde olan yetenekli hacker Tobias ve hırslı yakın arkadaşı Marco'yu (Martijn Lakemeier) takip ediyor. Yolları İrlandalı mafyayla kesiştiğinde organize suçun kaosuna balıklama atlarlar.

Mafyatik ailenin Hollanda'daki faaliyetlerine liderlik eden Sloane (Murphy) ve erkek kardeşi Farrell (Gleeson), uyuşturucu sevkiyatlarının tespit edilmeden teslimatını güvence altına almak için Avrupa'nın en büyük nakliye limanı olan Rotterdam limanının güvenlik sistemine sızmak için onları görevlendirir.

Sezonu 8 bölüm sürecek dramayı Hollandalı platform Videoland ve Belçikalı platform Streamz yayınlayacak. 2024'ün üçüncü çeyreği içinde ekranda olması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER