10 dizi daha yolun sonunda: Superman & Lois, Terzi, The Afterparty, Rabbit Hole...

10 dizi daha yolun sonunda: Superman & Lois, Terzi, The Afterparty, Rabbit Hole...
The CW
Son dönemde 10 diziden daha iptal ya da final haberi geldi.

* The CW'da yayınlanan Superman & Lois'in gelecek 4. sezonunun aynı zamanda son olacağı açıklandı. 10 bölümlük sezonun 2024'te dönmesi bekleniyor.

Kanalın Nexstar'a satılmasının ardından gelen bütçe kesintilerinden ve ABD'deki senarist-oyuncu grevinden etkilenen dizinin senaryo ekibi 8'den 5'e düşürülmüştü. Ayrıca dizinin sadece dört ana kadro oyuncusuyla, yani Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Michael Bishop ve Alex Garfin'le yola devam edilecek. Diğer oyuncular ise ya yer almayacaklar ya da kısa rollerle ekranda olacaklar.

Superman & Lois’in bitmesiyle kanalda satış öncesinde başlamış üç dizi kalmış olacak: All AmericanAll American: Homecoming ve Walker. Böylece kanaldaki DC Comics dönemi de resmen sona erecek.

* Aynı adlı filmin, başrolünde Lizzy Caplan ve Joshua Jackson'ın yer aldığı dizi uyarlaması olan Fatal Attraction ilk sezonun ardından iptal oldu. Paramount+ başrolünde Keifer Sutherland'in yer aldığı Rabbit Hole'u da ilk sezonun ardından iptal etti.

* Apple TV+, antoloji dizisi The Afterparty'yi 2. sezonun ardından iptal etti. 3. sezon gelmeyecek.

* Netflix’in yerli dizilerinden Terzi'nin bugün yayınlanan 3. sezonu aynı zamanda son sezon olarak ekrana geldi ve dizi final yaptı. Netflix, ilk sezonu 29 Mart’ta yayınlanan Wellness'ı iptal etti. Haberi başrol oyuncusu Celeste Barber Instagram’dan duyurdu.

* İngiltere’de BBC’nin, ABD’de ise Showtime’ın yayınladığı Back to Life dizisi 2. sezonun ardından iptal oldu. Son bölümü 2021’de yayınlanan dizinin bittiğini başrol oyuncusu ve senaristi Daisy Haggard katıldığı podcastte duyurdu.

* BBC, son olarak 2020’de Noel özel bölümüyle ekrana gelen komedi dizisi Upstart Crow'u iptal etti. Haberi başrol oyuncusu David Mitchell duyurdu.

* Joe Pickett dizisi de iptal oldu. İlk sezonu ABD'deki kanallardan Spectrum'da, ikinci sezonu dijital platform Paramount+'ta bu yaz yayınlanan dizinin 3. sezonu olmayacak.

* ABD’de Hulu’nun, Kanada’da Crave’in yayınladığı Letterkenny dizisi 12. sezonuyla final yapacak. Sezonun kalan 6 bölümü 25 Aralık’ta Crave’de, 26 Aralık’ta Hulu’da yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER