Yeni bir Prison Break dizisi için hazırlıklara başlandı

Yeni bir Prison Break dizisi için hazırlıklara başlandı
20th Century Fox
Prison Break bir kez daha ekrana geri dönebilir.

Deadline'ın haberine göre yeni bir Prison Break dizisi için hazırlıklara başlandı. ABD merkezli dijital platform Hulu'da ekrana gelmesi planlanan projeyi son olarak Mayans M.C. dizisini hazırlayan Elgin James hazırlayacak. James, yapım şirketi Sierra Drive aracılığıyla yazarlığı ve yönetici yapımcılığı üstlenecek.

Orijinal dizinin ekibinde bulunan Dawn Olmstead, Paul Scheuring, Marty Adelstein ve Neal Moritz de yönetici yapımcı olarak görev alacaklar. 20th Television ise yapımını üstlenecek. Yeni dizide, orijinal dizide başrolde olan Wentworth Miller’ın ve Dominic Purcell’in yer alması beklenmiyor. Ancak dizi, aynı dünyada geçecek ve farklı karakterlere odaklanacak.

2005'te ABD'nin ulusal kanallarından FOX'ta başlayan Prison Break'te Robin Tunney, Peter Stormare, Amaury Nolasco, Sarah Wayne Callies, Paul Adelstein, Robert Knepper, Rockmond Dunbar,  Marshall Allman, Wade Williams, Inbar Lavi, Mark Feuerstein ve Augustus Prew gibi isimler rol alıyor. Altın Küre ödüllü drama 4 sezon sürdü ve The Final Break adlı bir TV filmiyle hikayesini tamamladı. 2017'de yine aynı başrollerle FOX'ta yayınlanan bir mini diziyle ekrana döndüler. Dünya genelinde büyük ilgi gören Prison Break'in başrol oyuncularından Wentworth Miller, 2020’de diziyle işinin bittiğini ve eşcinsel bir erkek olarak artık heteroseksüel karakterleri oynamayacağını açıkladı.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER