Netflix'in İsveç'teki yeni dizisi Tore 27 Ekim’de başlıyor

Netflix'in İsveç'teki yeni dizisi Tore 27 Ekim’de başlıyor
Netflix
Netflix'in İsveç'teki yeni dizisi Tore 27 Ekim’de başlıyor.

Komedi-drama türündeki dizi, 27 yaşındaki Tore'nin hikâyesine odaklanıyor. Hayatta en önem verdiği kişi bir çöp kamyonunun altında kalıp ölünce Tore kederini bastırmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Gündüzleri, hiçbir şey olmamış gibi babasının cenaze evinde çalışmaya devam eden genç adam, yeni çiçekçi Erik ile flört etmeye başlar. Geceleri ise şehirdeki bir parti teknesinde takılan Tore alkol, seks ve uyuşturucuyu ilk kez dener. Tore için yeni ve çekici ama riskli bir dünyanın kapıları aniden açılır. Fakat kısa süre sonra en iyi dostu Linn ve cenaze evindeki iş arkadaşları, umutsuzca gerçeklerden kaçmaya çalışan Tore'nin dayanak noktasını yitirmesinden endişe duymaya başlar.

Dizinin yaratıcısı ve yazarı William Spetz, başrolü de üstleniyor. Kadroda kendisine Sanna Sundqvist (Linn), Peter Haber (Bosse), Hannes Fohlin (Erik), Victor Iván (Viggo), Carlos Romero Cruz (Shady Meat), Karin Bertling (Heidi), Lotta Tejle (Ulla), Per Svensson (Per) ve Doreen Ndagire (Lo) eşlik ediyor. 6 bölümlük sezonu Erika Calmeyer (Young Royals) yönetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER