OGM Universe, Sakla Beni dizisini de MIPCOM'a götürdü

OGM Universe, Sakla Beni dizisini de MIPCOM'a götürdü
OGM Universe, dünyanın önde gelen içerik fuarı MIPCOM'a sezonun yeni dizilerinden Sakla Beni'yi de götürdü. Dizi, bugün itibarıyla Cannes'da başlayan fuarda "Lost in Love" adıyla tanıtılıyor.

OGM Pictures'ın kendi global dağıtım kolu olarak geçtiğimiz sonbaharda kurulan şirketin MIPCOM'da tanıttığı yerli dizilerin arasında ikinci sezonunu geçtiğimiz günlerde tamamlayan Çöp Adam'ın (Stickman), Yüz Yıllık Mucize (Miracle of Love) ve günlük dizilerden Toprak ile Fidan (Broken Angels) da bulunuyor.

MIPCOM, bu yıl 16-19 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı Sakla Beni dizisinin kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Uyar ve Tamer Levent gibi isimler yer alıyor.
 
Yakında izleyiciyle buluşacak olan dizide Mete ve Naz, zengin ve güçlü ailelerinin gözbebeği çocuklarıdır. İkisi de şımartılmış, hayatta her istediğini almaya alışmıştır. Çocukluklarında ailelerin verdiği sözle başlayan hikayeleri, birbirlerinden kopamamalarıyla bugün evliliğe doğru akar. Fakat Naz’ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila’nın ansızın Mete’nin karşısına çıkması, Mete’nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olur. İncila ve Mete arasında yaşanan bu karşılaşma, Naz’ın tüm inatçılığıyla yazdığı bu hikâyenin yönünü değiştirip Mete’nin gerçek aşkı bulmasını sağlayabilecek mi?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER