Prime Video, Invincible’ın 2. sezon resmi fragmanını ve posterini paylaştı

Prime Video, Invincible’ın 2. sezon resmi fragmanını ve posterini paylaştı
Prime Video
Prime Video, Invincible’ın 2. sezon resmi fragmanını ve posterini paylaştı. 

Büyük beğeni kazanan Skybound Entertainment yapımı yetişkin animasyon süper kahraman dizisi Invincible'ın sekiz bölümden oluşan ikinci sezonunun ilk yarısı 3 Kasım'da yayınlanmaya başlayacak. İkinci sezonun ikinci yarısı, sezon arası verildikten sonra 2024 yılının başında dünya çapında 240'tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek.

Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.


Invincible İkinci Sezonu Hakkında:

Robert Kirkman, Cory Walker ve Ryan Ottley'nin çığır açan çizgi romanından uyarlanan hikaye, 18 yaşındaki Mark Grayson'ı merkezine alıyor. Mark, babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında yaşıtlarından pek de farklı değil. Birinci sezonda Nolan'ın ihanetine uğrayan Mark, henüz bunun etkisini üzerinden atamamışken ikinci sezonda yeni tehditlerle karşılaşıyor. En büyük korkusu farkına bile varmadan babasına benzemek olan Mark, bir yandan yeni tehlikelerle savaşırken diğer yandan babası gibi olabilme korkusuyla mücadele ediyor. 

Dizinin başrolünü Steven Yeun, diğer önemli rolleri Sandra Oh, Zazie Beetz, Grey DeLisle, Chris Diamantopoulos, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Ross Marquand, Khary Payton, Zachary Quinto, Andrew Rannells, Kevin Michael Richardson, Seth Rogen ve J.K. Simmons seslendiriyor. Kirkman, David Alpert, Catherine Winder, Simon Racioppa, Margaret M. Dean, Rogen ve Evan Goldberg ile birlikte Helen Leigh ve Walker yönetici prodüktör olarak görev alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER