Orphan Black'in devam dizisi Echoes'tan ilk tanıtım videosu geldi

Orphan Black'in devam dizisi Echoes'tan ilk tanıtım videosu geldi
Orphan Black'in devam dizisi Echoes'tan ilk tanıtım videosu geldi. Krysten Ritter'ın başrolünde yer aldığı dizi 2024'te ekranda olacak.

ABD'de AMC, AMC+ ve BBC America'da yayınlanması planlanan 10 bölümlük sezonun kadrosunda Keeley Hawes, Amanda Fix, Avan Jogia, Rya Kihlstedt, James Hiroyuki ve Reed Diamond da bulunuyor. Diziyi öz geçmişinde kanalın dizilerinden Fear the Walking Dead'in yanı sıra Tyrant, Colony, The Last Tycoon, The Society, Colony gibi yapımlar bulunan Anna Fishko hazırlıyor.

Orphan Black: Echoes, yakın gelecekte geçecek ve bir grup kadının birbirlerinin hayatlarına girip bir yolculuğa çıkmalarını, kimliklerinin gizemini çözmelerini ve bir aşk ve ihanet hikayesini ortaya çıkarmalarını konu alacak. Ritter, dünyadaki yerini bulmaya çalışan ve tasavvur edilemez bir orijin hikayesi bulunan Lucy'yi canlandıracak.

2013'te başlayan Orphan Black dizisi BBC America'da ekrana geldi. 2017'de 5. sezonuyla ekrana veda eden dizinin başrol oyuncusu Tatiana Maslany, rolüyle Emmy ödülü kazandı. 

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER