15 dizide daha sona gelindi: Home Economics, Heels, Winning Time, Vikings: Valhalla, Bumper in Berlin...

15 dizide daha sona gelindi: Home Economics, Heels,  Winning Time, Vikings: Valhalla, Bumper in Berlin...
Starz/Everett Collection
Son dönemde 15 diziden daha iptal ya da final haberi geldi.

* ABC, yaz sezonunun dizilerinden The Wonder Years'ı iptal etti. Dizinin 2. sezon finali 16 Ağustos’ta yayınlanmıştı. Home Economics ise 3. sezon sonunda iptal oldu. Kanal, ABD'de devam eden grevler nedeniyle uzun süredir kararını bekletiyordu.

* FOX da aynı şekilde Welcome to Flatch dizisini 2. sezonun ardından iptal etti.

* Starz, 26 Mayıs, 14 Temmuz ve 15 Eylül’de 2. sezonlarını tamamlayan Blindspotting, Run the World ve Heels’i iptal etti. İlk sezon çekimleri tamamlanan The Venery Of Samantha Bird'ı ise yayınlamayacağını açıkladı. ABD’de devam eden senarist/oyuncu grevleri nedeniyle Mayıs ayında duran dizinin 8 bölümünün 6’sı çekilmişti.

* Pitch Perfect film serisine dayanan Bumper in Berlin dizisi iptal oldu. Peacock, daha önceden 2. sezon onayı vermişti ama senarist/oyuncu grevlerinin uzamasından dolayı kararından vazgeçti.

* HBO, 2. sezonunu birkaç hafta önce tamamlayan Winning Time'i iptal etti. Dizinin bu sezonki TV reytingleri iyi değildi.

* Elle Fanning ve Nicholas Hoult’un başrollerinde olduğu The Great, 3. sezon sonunda iptal edildi. 7 Emmy adaylığı bulunan dizinin üçüncü sezonu 12 Mayıs'ta yayınlanmıştı. İptal için herhangi bir sebep belirtilmedi.

* Paramount+’ta ekrana gelen, 2021'de modern versiyonuyla başlayan iCarly, 3. sezonun ardından iptal oldu.

* Kanada kanalı CTV’de yayınlanan medikal drama Transplant'in bu gece başlayacak 4. sezonu aynı zamanda son sezonu olacak.

* Netflix’te yayınlanan Vikings: Valhalla‘nın gelecek 3. sezonu aynı zamanda son olacak. Netflix, Brezilya yapımı gençlik draması Back to 15‘e (De Volta aos 15) Temmuz ayında verilen 3. sezon onayının son olduğunu da duyurdu.

* Kanada’da CBC’nin, ABD’de MAX’in yayınladığı Sort Of'un gelecek 3. sezonu aynı zamanda son olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER