Kader Bağları dizisinin ikinci tanıtımı yayınlandı!

Kader Bağları dizisinin ikinci tanıtımı yayınlandı!
Yapımını Süreç Film, yapımcılığını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu’nun üstlendiği FOX’un merakla beklenen dizisi Kader Bağları’nın yeni tanıtımı yayınlandı. Sipahioğluları Malikanesi’nin ilk kez göründüğü tanıtımda; dizide hizmetliler ve ev sahipleri arasındaki sınıf ayrımının işlenişi ve dizinin dünyasına dair önemli ipuçları yer alıyor. Sosyal medyada gündem olan fragmanda Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan’ın uyumu da  çok konuşularak şimdiden izleyiciden tam not aldı.

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu’nun paylaştığı Kader Bağları; yolları bir üzüm bağında kesişen iki gencin tutkulu, delidolu sevdalarının öyküsünü; iki ayrı dünyanın insanı Sevda (Ayça Ayşin Turan) ve Kerem’in (Serkan Çayoğlu) aşk ve mücadele sınavını konu alıyor.

“Aşk kaderi yenmektir.” mottosuyla yola çıkılan dizide ayrıca Arzu Gamze Kılınç, Alptekin Serdengeçti ,Nazlı Bulum, Sanem Babi, Mehmet Aykaç, Zeynep Köse, Tolga İskit, Aslı İçözü, Betül Çobanoğlu, Yusuf Akgün gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmen koltuğuna Benal Tairi’nin oturduğu, senaryosunu Sema Ali Erol’un kaleme aldığı Kader Bağları çok yakında FOX’ta!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER