atv, yeni yayın dönemiyle birlikte 30. yılına da merhaba dedi!

atv, yeni yayın dönemiyle birlikte 30. yılına da merhaba dedi!
Dizi atv’de izlenir sloganıyla yıllardır en iyi yapımları ekrana getiren atv, yeni yayın dönemiyle birlikte 30. yılına da merhaba dedi!
 
Daha önceki yeni sezon tanıtım filmleriyle çok konuşulan atv, bu sene de dizi oyuncularını ve sunucularını bir araya getirdi.
Reyting rekorları kıran dizilerin ve programların yer aldığı tanıtım filmi, geçtiğimiz akşam ilk kez atv Ana Haber Bülteni’nde izleyiciyle buluştu.
 
Çekimleri atv Tanıtım ve Marka Yönetimi tarafından, Turkuvaz Medya Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım filmi için 30. Yılına özel devasa bir atv logosu yaptırıldı.

atv yeni sezon tanıtım filmi yine çok renkli, yine çok çarpıcı.
  
Sezon finalleriyle izleyicilerini mest eden atv dizileri Ben Bu Cihana Sığmazam,Kuruluş Osman, Aldatmak, Ateş Kuşları veKardeşlerim  hayranlarına ilk kez yeni sezon tanıtımında merhaba dedi. Sevilen dizilerin merakla beklenen yeni bölümleri önümüzdeki günlerde ekranda olacak.
 
atv’nin yeni dizisi Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi!
 
Yeni sezonla birlikte ekrana gelmeye hazırlanan, çekimleri Kapadokya’da devam eden Safir‘Saklı kalan bir aşk hikayesi’ oyuncuları daatv tanıtımında izleyici karşısına çıktı.
 
atv’de Gündüz Kuşağı
Gündüz kuşağının vazgeçilmezleri Müge Anlı ile Tatlı Sertdün, Esra Erol’da ve yeni formatıyla izleyiciden tam not alan Mutfak Bahane ise geçtiğimiz günlerde yeni sezona başladı.
 
Merak edilen konular, yanıt bekleyen sorular, yine Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programlarıyla yanıt bulmaya devam edecek.
 
Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla dünyanın en çok izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, bu sezon yenilenen para ödülleriyle yarışmacılara daha çok kazandıracak. Gündemin nabzını tutan canlı bağlantılarıyla, özel haberleriyle ve yayınlarıyla haberin merkezi yine atv olmaya devam edecek.Milyonların izlediği dizilerin setlerinden haberler, kamera arkası görüntüler ve oyuncuların özel röportajlarının yer aldığı Dizi TV ise yine çok konuşulacak.
 
Dizilerin kanalı atv, yeni sezonda izleyiciyi yine ekran başına kilitleyecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER