10 Diziye Onay: Elite, From, Warrior Nun, Grantchester, Babylon Berlin...

10 Diziye Onay: Elite, From, Warrior Nun, Grantchester, Babylon Berlin...
Netflix
Son dönemde 10 diziden daha onay/devam haberi geldi.

* Netflix'in sevilen gençlik draması Elite, şimdiden 8. sezon onayı aldı.

8. sezonda dizide Nadia'yı canlandıran Mina el Hammani geri dönecek. Sezonda Ane Rot (Killer book club) ve Nuno Gallego (UPA Next) da rol alacak. Eski oyunculardan Omar Ayuso (Omar) ise bir sezonluk aranın ardından 20 Ekim'de başlayacak 7. sezonla diziye dönüyor.

Elite, bu onayla birlikte Netflix’in en uzun süren live-action (oyuncularla çekilen) dizi de projesi oldu. Gelecek sezonun son olabileceği konuşulsa da henüz resmi olarak duyurulmuş değil.

* Grantchster, 9. sezon onayını aldı. ITV'de yayınlanan polisiye dramanın başrol oyuncusu Tom Brittney, 7. sezonla birlikte kadrodan ayrıldı ve yerine Rishi Nair (Hollyoaks, Count Abdulla) geldi.

* HBO, sevilen komedi dizisi Righteous Gemstones'a 4. sezon onayını verdi. Dizinin 3. sezonu geçtiğimiz pazar günü tamamlandı.

* Netflix, Brezilya yapımı gençlik draması Back to 15'e (De Volta aos 15) 3. sezon onayı verdi.

* Netflix'in Aralık ayında iptal ettiği Warrior Nun kurtuldu. Açıklama, yaratıcısı Simon Barry’den geldi. Tamamlayıcı 3. sezonun ya da filmin Netflix’te ekrana gelmeyeceği öğrenildi. Ancak yeni yayıncısı henüz açıklanmadı.

* MGM+ kanalı From’a 3. sezon onayı verdi. Yeni sezon 2024’te yayınlanacak

* Babylon Berlin de yola devam devam ediyor.

Dizinin yapımcılarından Sky Deutschland’ın 2024 itibarıyla orijinal yapımlardan çekileceği haberi gelince dizinin devam etmeyeceği düşünülmüştü. Ancak Alman kamu televizyonu ARD’ye bağlı ARD Degeto ve diğer iki yapım şirketi X Filme ve Beta Film 5. sezonun geleceğini açıkladı. Yeni sezonda yapımcı olarak Sky Deutschland olmayacak.

* Prime Video, İtalya'daki dizisi Prisma için 2. sezon onayı verdi.

* Avustralya’da Foxtel’in yayınladığı The Twelve de 2. sezon onayı aldı. 2022’de yayınlanan ilk sezonunda bir cinayet davasını 12 kişilik jürinin gözünden anlatan dizinin 2. sezonu 8 bölüm sürecek.

* ORF, ZDF, BBC Two ve PBS gibi kanallarda yayınlanan polisiye drama Vienna Blood, 4. sezon onayını aldı. Yeni sezonda bu sefer tek bir hikâye konu alınacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER