10 Dizi Daha İptal: Welcome to Eden, Reservation Dogs, High Desert, Single Drunk Female...

10 Dizi Daha İptal: Welcome to Eden, Reservation Dogs, High Desert, Single Drunk Female...
Son dönemde 10 diziden daha iptal veya final haberi aldık.

* Netflix'ten İspanya'da üç iptal haberi birden geldi. 2. sezonu yayınlanan Welcome to Eden, ilk sezonları yayınlanan In Love All Over Again ve Sky High'ın (Hasta el cielo) devamı olmayacak.

* HBO'nun Emmy ödüllü komedisi A Black Lady Sketch Show'un gelecek 4. sezonu aynı zamanda son olacak.

* Freeform, 2. sezonunu tamamlayan Single Drunk Female ve ilk sezonu yayınlanan The Watchful Eye'ı iptal etti. Kanalın elinde final sezonu yayınlanacak Grown-ish ve Good Trouble kaldı.

* FX'in Hulu dizilerinden Reservation Dogs için de yolun sonu gözüktü. 3 Ağustos'ta başlayacak üçüncü sezon aynı zamanda son olacak.

* Apple, Patricia Arquette'in başrolünde yer aldığı High Desert'ü ilk sezonun ardından iptal etti. Haberi sosyal medyadan Arquette duyurdu ve Apple'a büyük bir hata ettiğini yazdı.

Martin Freeman’ın başrolünde olduğu Breeders dizisinin gelecek 4. sezonu aynı zamanda son olacak. Sezon, 31 Temmuz'da FX'te başlayacak.

* Inside Amy Schumer'ın devamı gelmeyecek. Dijitalde Showtime’la içerik olarak birleşen Paramount+ bir yandan da kütüphanesinden bazı içerikleri çıkartmaya devam ediyor. 5. sezonla yıllar sonra ekrana dönen Inside Amy Schumer da kaldırılan yapımlardan. Dolayısıyla dizinin 6. sezonu olmayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER