Şahan Gökbakar da Disney+'ın kararına sitem etti

Şahan Gökbakar da Disney+'ın kararına sitem etti
Disney+'ın orijinal yapım yerli içerikleri kaldırma kararının yankıları sürüyor. Recep İvedik 7 filmini platformda yayınlayan Şahan Gökbakar da karara sitem etti. Sosyal medyadan açıklama yapan Gökbakar şu sözlere yer verdi:

"Disney başkanı Bob Iger beyin aldığı kararla strateji değişikliği yapmışlar ve birçok ülkede yerel içerikleri platformdan atmışlar. Atmışlar diyorum çünkü bizim de bir hafta evvel haberimiz oldu.

Bob Iger’ın aldığı bu karara Disney+ Türkiye yönetiminin de çok üzgün olduğunu yakından biliyorum. Milyonlarca seyircimizin biz yalnızca bu platformdayız diye Disney+’a üye olduğunun farkındayım ve kendimi mahcup hissediyorum. Hepinizden özür diliyorum.

Böyle bir kararı bu kadar keyfe keder, seyircisine tek açıklama yapmadan alan ve üyelerini bu kadar umursamayan Disney Plus’ın yaptığını çok yanlış buluyorum. 5 yıl boyunca sadece Disney’de olup yayınlanmamak ve seyircimden uzak kalmak benim için kabul edilebilir değil.

Mutluluğum Disney gibi bir platformda dünya rekoru kırmış olmamız ve bunun gururu. Hepinize çok teşekkür ediyorum ve emin olun yakın zamanda yeniden birlikte olacağız. Seyircilerimize saygılarımla."

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER