OGM Pictures, Star TV'ye 3 dizi daha hazırlıyor

OGM Pictures, Star TV'ye 3 dizi daha hazırlıyor
OGM Pictures ve Star TV iş birliği büyümeye devam ediyor.

OGM'in Global Dağıtım & Ortaklık Müdürü Ekin Koyuncu, 19-22 Haziran tarihleri arasında Budapeşte'de düzenlenen içerik fuarı NATPE Budapest öncesi TVBIZZ Magazine'e yeni açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezon Yalı Çapkını, Yüz Yıllık Mucize, Ömer, Çöp Adam ve günlük drama dizisi Toprak ile Fidan'ı Star TV'de izleyiciyle buluşturan OGM'in kanal için üç proje daha hazırladığı öğrenildi. Koyuncu, "Yolda kaç projeniz var?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Bildiğiniz gibi Türkiye'nin önde gelen kanallarından biri olan Star TV ile özel bir prodüksiyon anlaşmamız var. Kanal şu anda ilk üçte. Yolda üç dramamız daha var. İlki Eylül ayında başlayacak, umuyoruz ki diğer ikisi ise Ekim ve Kasım aylarında. Onların 7 primetime kuşağından sorumlu olduğumuzdan kütüphane 2024'ün üçüncü çeyreğine kadar hızla büyüyecek. 6-7 yapım sunuyor olacağız. Yakında yeni yapımlarımızı duyuracağız."

OGM Pictures'ın dağıtım kolu olarak bünyesinde yer alan OGM Universe, NATPE Budapest'te Yüz Yıllık Mucize (Miracle of Love), Çöp Adam (Stickman) ve Toprak ile Fidan'ı (Broken Destiny) tanıtıyor. OGM'in dizilerinden Yalı Çapkını (Golden Boy), Ömer ve Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız (Chrysalis) dizilerinin dağıtımını ise İsveç merkezli Eccho Rights üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER