Benim Güzel Ailem dizisinin yayın tarihi açıklandı!

Benim Güzel Ailem dizisinin yayın tarihi açıklandı!
Yapımcılığını Fabrika yapımın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in Senaryosunu ise Baykut Badem’in kaleme aldığı “Benim Güzel Ailem”in yayın tarihi açıklandı. Dizi ilk bölümüyle 21 Haziran Çarşamba akşamı TRT 1'de ekrana gelecek.

Dizisinin oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Ebrar Karabakan, Emre Akkuş, Toprak Can Adıgüzel, Tolga Ortancıl, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu yer alıyor.
 
Türk sinemasının unutulmaz Yeşilçam aile filmlerinin sıcaklığını ve samimiyetini günümüzle harmanlayan “Benim Güzel Ailem” izleyicilere nostaljik bir deneyim yaşatacak.
 
“Benim Güzel Ailem” aynı zamanda, üç farklı kuşağı bir araya getirerek geçmişin değerlerini ve yeninin değişen taleplerini bir araya getiriyor. Bu yönüyle de günümüz Türk aile yapısına ışık tutuyor.
 
İzleyici bu diziyle birlikte  İstanbul'un tarihi semtlerinden birindeki müstakil evlerinde yaşayan Akyol Ailesi’nin yaşamına tanık olacak. Evin anne babası Canan ve Rasim ile çocuklarının etrafında gelişen hikayeleri takip edeceğimiz Benim Güzel Ailem izleyiciyi hem güldürecek hem de aile sıcaklığını yansıtacak konularla adeta sarıp sarmalayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER