Kendi Düşen Ağlamaz setinden ilk kareler yayınlandı!

Kendi Düşen Ağlamaz setinden ilk kareler yayınlandı!
TRT ekranından izleyici ile buluşmaya hazırlanan "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisi sete çıktı. İstanbul'da sete başlayan dizinin ilk gününden fotoğraflarda basınla paylaşıldı. 
 
Kadrosunda ‘’Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı,Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi sevilen isimleri buluşturan Kendi Düşen Ağlamaz'ın ilk set günü heyecanı objektfilere de yansıdı.
 
Yapımcılığını NGM yapım imzalı Nazlı Heptürk'ün üstlendiği, Genel yönetmenliğini usta isim Emre Kabakuşak'ın yaptığı, Yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu oturduğu "Kendi Düşen Ağlamaz"ın senaryosunu ise Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme alıyor.
 
Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin kısaca konusu ise şöyle; Doğduğu gün annesini kaybeden Alize, babası tarafından şımartılarak büyütülmüş güzel olduğu kadar çok da bencil bir genç kızdır. Babasının yeniden evleneceğini öğrenince çılgına dönen Alize, intikam almak için onun evlenmesine asla izin vermeyeceği bir adamla numaradan izdivaç yapmaya karar verir. Ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.
 
Sevilen kadrosu, sıcacık anlatımı ile "Kendi Düşen Ağlamaz" hem güldürecek, hem de eğlendirecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER