Kevin Costner anlaşmazlığı Yellowstone'u finale götürdü!

Kevin Costner anlaşmazlığı Yellowstone'u finale götürdü!
Paramount
Yellowstone için yolun sonu gözüktü.

Paramount Network bugün yaptığı açıklamayla dizinin 5. sezon sonunda final yapacağını açıkladı. Sezonun kalan bölümleri Kasım ayında başlayacak. Ayrıca isimsiz bir uzantı diziye onay verildiği de açıklandı. Yeni dizi Aralık ayı içinde Paramount Network ve Paramount+'ta başlayacak.

Duyuru, uzun zamandır devam eden Kevin Costner krizinin ardından geldi. İlk çıkan haberlere göre Costner, sezonun kalan bölümleri için yalnızca 1 haftalığına sete çıkmak istedi ancak dizinin yaratıcısı Taylor Sheridan bunu kabul etmedi. İki bölüm sürecek Vahşi Batı filmi Horizon'a odaklanmak istediği konuşulan Costner, avukatları aracılığıyla bu haberleri yalanladı. 

Takip eden günlerde kalan bölümler için çekimler bir türlü başlamadı ve Costner'ın ayrılabileceği konuşulmaya başlandı. Ayrıca kadronun birlikte katılacağı fan etkinliği PaleyFest'teki panel ise son dakika iptal edildi. ET Online ise kısa süre önce Costner'ın kalan bölümlerde yer almayacağına dair bir haber yayınladı. Haber henüz resmi olarak doğrulanmadan diziden final haberi geldi.

Onay verilen uzantı dizinin detayları henüz açıklanmasa da Matthew McConaughey'in başrolde yer almak üzere görüştüğü, Costner'ın yerini dolduracağı haberleri de daha önce gelmişti. Projede Yellowstone oyuncularının bir kısmının rol alması, böylece ana dizinin uzantı üzerinden devam etmesi planlanıyor. Yellowstone'un dijital yayın hakkını Peacock'a veren Paramount böylece uzantı dizi üzerinden Yellowstone'u bir nevi kendisine bağlamış da olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER