Ewan McGregor, Amazon Prime'ın Lodi dizisinin kadrosuna dahil oldu

Ewan McGregor, Amazon Prime'ın Lodi dizisinin kadrosuna dahil oldu
Ewan McGregor, Amazon Prime'da ekrana gelmesi için hazırlanan "Lodi" dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Andrew Dubbins’in 2020 yılında Alta Online’da yayımlanan makalesinde anlatılan gerçek bir hikayeden ilham alınan diziyi Timothy Greenberg (The Daily Show, Living with Yourself) hazırlayacak. McGregor, yönetici yapımcı olarak da yer alacak. Entertainment One (eOne) ve Amazon Studios ise yapımını üstlendi.

Araba satıcısı olan Lou Peters (McGregor), 1977'de kötü şöhretli mafya babası Joe Bonanno’nun Cadillac bayiliğini satın almayı teklif etmesiyle birlikte mafyaya sızan bir FBI muhbiri haline gelir. Üç yıl boyunca suç ailesinin işleyişine dahil olur ve Bonnano’nun ilk kez mahkum edilmesini sağlamadan önce hem milyonlarca dolarlık bir operasyona öncülük eder hem de vekil oğlu olmaya kadar ailenin iç işleyişine karışır. Başından geçenler yüzünden Lou'nun zafer arayışının sınanır.

Fargo 3. sezon ve kendisine Emmy ödülü kazandıran Netflix dizisi Halston'da da rol alan Ewan McGregor, Disney+ dizisinde Obi-Wan Kenobi’ye yeniden hayat verdi. Ayrıca Showtime / Paramount+’ta yayınlanacak A Gentleman in Moscow dizisiyle de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER