Heartstopper, 2. sezonuyla 3 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de!

Heartstopper, 2. sezonuyla 3 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix
Heartstopper geri dönüyor.

Alice Oseman imzalı webcomic serisinin dizi uyarlaması olarak ekrana gelen Heartstopper, 3 Ağustos'ta 2. sezonuyla Netflix Türkiye'de olacak. Netflix, başlama tarihini yayınladığı fragmanla duyurdu.

Kit Connor ve Joe Locke'ın başrolünde yer aldığı dizide Yasmin Finney, William Gao, Corinna Brown, Kizzy Edgel ve Olivia Colman da rol alıyor. 8 bölümlük yeni sezon öncesi dizinin kadrosuna Jack Barton (Nick'in abisi David), Nima Taleghani (Nick ve Charlie'nin okulunda bir öğretmen), Leila Khan (Sahar Zahid) ve Bradley Riches (James McEwan) de dahil oldu.


Not: Ülkemizde Yabancı Yayınları'nın bastığı bastığı Heartstopper (Kalp Çarpıntısı), Eylül 2021'de bakanlık tarafından muzır ilan edildi ve kapalı zarflar içerisinde ‘küçüklere zararlıdır’ ibaresi ile satış yapılmasına karar verildi. Netflix Türkiye, sezon yayınlandıktan sonra Heartstopper'a “Bu dizi, T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Muzır Neşriyat Kurulunca küçükler için uygun olmadığı karara bağlanan ‘Kalp Çarpıntısı’ kitabından uyarlanmıştır” ibaresini ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER