Sahra Şaş, Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna dahil oldu!

Sahra Şaş, Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna dahil oldu!
atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’a Sahra Şaş dahil oldu.

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam’da Sahra Şaş, Azra Malek (Kayıkçı’nın kızı) karakteriyle 28.bölümde (25 Nisan Salı günü) seyircinin karşısına çıkacak.

Sahra Şaş’ın canlandıracağı Azra Malek karakteri sanata, doğaya, dövüş sanatlarına ve avlanmaya olan merakının yanı sıra tıp doktorudur. Sahra Şaş’ın karakteri, seyirciye büyük bir sürpriz yaşatacak.

“Ben Bu Cihana Sığmazam” her salı saat 20.00’da atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor!

Karakter Analizi: Azra Kayıkçı
Azra Malek, İran’ın Tahran kentinde çok çocuklu bir ailenin en son evladı olarak dünyaya geldi. Kendisinden büyük üç ağabeyi ve üç ablası var. Azra’nın doğumundan dört yıl sonra annesi Ahsen vefat edince Azra’nın bakımıyla küçük ablası Nevin ilgilenir. Babası Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına KAYIKÇI mahlasıyla nam salan kişidir.

Silah tutmayı, yabani doğayı ve avlanmayı babasından öğrenir. Bu nedenle ailenin diğer kız çocuklarından farklı olarak biraz erkek çocuğu gibi yetişir.

Azra, yirmili yaşlarının başında babası tarafından Londra’ya gönderilir. Annesinin kanser nedeniyle erken ölümü, Azra üzerinde annesini kurtaramama duygusu yaratır ve bu nedenle eğitimini tıp üzerine alır. Doktorluk eğitiminin yanı sıra aynı zamanda entelektüel yanını da geliştirmeyi seven bir kadındır. Okurken Avrupa’nın dört bir yanını dolaşır.

Çok konuşkan bir yapısı yok… Gerektiğinde etkili cümleler kuruyor. Aslında hayatta Ateş Türk’ün tam karşılığı… Ateş’ten tek eksiği içinde alınamamış bir hıncı öfkesi yok. Hayatta en büyük idolü babası KAYIKÇI.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER