Gelecek Star Wars projelerinden yeni haberler var!

Gelecek Star Wars projelerinden yeni haberler var!
Bugün Londra’da başlayan Star Wars Celebration’da evrenin gelecek projelerinden yeni haberler duyuruldu.

* The Mandalorian’ın uzantı dizisi olarak hazırlanan Ahsoka’nın tanıtım fragmanı ve posteri yayınlandı. Ağustos ayında başlayacağı duyurulan dizi Disney+'ta yayınlanacak ve karaktere yine Rosario Dawson hayat verecek.

Kadroda Mary Elizabeth Winstead, Natasha Liu Bordizzo, Hera Syndulla, Genevieve O’Reilly, Ray Stevenson, Ivanna Sakhno, David Tennant ve Hayden Christensen de bulunuyor. Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.


* Sharmeen Obaid-Chinoy’nun hazırladığı Star Wars filmi, Rise of Skywalker’ın 15 yıl sonrasında geçecek. Evrendeki filmlerde Rey'i canlandıran Daisy Ridley filmde rol alacak ve Rey yeni bir Jedi düzeni kuracak.

* James Mangold, ilk Jedi’ı anlatan bir Star Wars filmi hazırlıyor. Dave Filoni ise Mandalore olaylarını anlatacak bir Star Wars filmi hazırlıyor. Üç film için de herhangi bir vizyon takvimi paylaşılmadı.

* İkinci sezon çekimlerini yarılayan Andor'un Ağustos 2024'te başlaması planlanıyor.

* Star Wars dizilerinden The Acolyte, 2024 içinde başlayacak. Lee Jung-jae, bir Jedi Master'ını canlandıracak. Son Star Wars filmlerinde Chewbacca’yı canlandıran Joonas Suotamo, bir Wookie Jedi ustasını oynayacak. Ayrıca Kel Naka adlı Wookiee olan yeni bir Jedi da yer alacak.

* Jude Law'lu Skeleton Crew'un kadrosuna Kerry Condon (The Banshees of Inisherin), Ravi Cabot-Conyers, Kyriana Kratter ve Robert Timothy Smith de katıldı. Bölümleri Jon Watts (Spider-Man: No Way Home), The Daniels (Everything Everywhere All at Once), Bryce Dallas Howard (The Mandalorian), David Lowery (The Green Knight), Jake Scherier (Lodge 49, BEEF) ve Lee Isaac Chung (Minari, The Mandalorian) yönetecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER