Lena Headey, Netflix'in yeni dizisi The Abandons'ın kadrosuna katıldı

Lena Headey, Netflix'in yeni dizisi The Abandons'ın kadrosuna katıldı
Lena Headey'in yeni dizi projesi belli oldu. Headey, Netflix'in dizilerinden The Abandons'ın kadrosuna katıldı.

Sons of Anarchy'nin yaratıcısı olarak bilinen Kurt Sutter'ın hazırladığı dizi Vahşi Batı'da geçen bir aksiyon drama dizisi olacak. Sutter, Otto Bathurst ve Emmy Grinwis'le birlikte bölümleri de yönetecek.

Farklı, aykırı ailelerden oluşan bir grup terk edilmiş, 1850'lerin Oregon'unda Manifest Destiny'lerinin peşine düşerler. Zenginlik ve gücün yozlaşmış kuvveti, topraklarına göz dikerek onları dışarı çıkarmaya çalışır. Bu terk edilmiş ruhlar, toplumun kenarında yaşayan türden kayıp ruhlar, bir aile oluşturmak ve karşı koymak için kabilelerini birleştirir. Bu kanlı süreçte “adalet” hukukun sınırlarının dışına taşar.

The Abandons'ta bu aile topraklarını korumak için savaşırken, hayatta kalma ve yasa arasındaki ince çizgiyi, şiddetin sonuçlarını ve sırların aşındırıcı gücünü keşfedecek. Headey, dört yetimi yanına alarak kendi ailesini kurmuş bir anne olan, dindar, ailesine inancı ve sevgisi her şeyin önüne geçmiş Fiona'yı  
canlandıracak.

Game of Thrones dizisiyle bilinen ve 5 Emmy adaylığı bulunan Lena Headey yakında HBO'nun yeni dizisi The White Plumbers'la da ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER