Jessica Chastain, Apple'ın The Savant dizisinin başrolünü üstlendi!

Jessica Chastain, Apple'ın The Savant dizisinin başrolünü üstlendi!
Jessica Chastain'in yeni dizi projesi belli oldu. Oscar ödüllü oyuncu, Apple TV+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan The Savant dizisinin başrolünü üstlendi.

Dizi, Ağustos 2019'da Cosmopolitan'da yayınlanan gerçek bir hikâyeden esinlenerek hazırlanacak. Detaylar henüz açıklanmasa da hikâye, internetteki nefret gruplarının içine sızarak büyük çaplı saldırıları önlemeye çalışan bir kadını konu alıyor.

Fifth Season ve Anonymous Content'in yapımını üstlendiği The Savant'ın senaryosunu Melissa James Gibson (Anatomy of a Scandal, The Americans) kaleme alacak ve showrunner olarak görev alacak. Böölümleri Matthew Heineman (A Private War, Retrograde) yönetecek. Chastain, kendi şirketi Freckle Film aracığıyla yönetici yapımcı olarak da görev alacak. Hikayenin yazarı Andrea Stanley ise danışman olarak dahil oldu.

Yakın dönemde George and Tammy dizisinde rol alan Jessica Chastain'in kariyerinde The Eyes of Tammy Faye, Zero Dark Thirty, The Help, The Good Nurse, Armageddon Time, Molly’s Game, Interstellar ve A Most Violent Year gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER