Natalie Dormer, White Lies dizisinin kadrosuna dahil oldu

Natalie Dormer, White Lies dizisinin kadrosuna dahil oldu
Game of Thrones, The Tudors ve Açlık Oyunları gibi yapımlarla bilinen Natalie Dormer'ın yeni dizi projesi belli oldu. Dormer, "White Lies" adlı dizinin kadrosuna katıldı.

M-Net, Quizzical Pictures ve Fremantle'ın yapımını üstlendiği Güney Afrika merkezli dizinin çekimleri 6 Mart'ta başkent Cape Town'da başlayacak. Dormer'a Brendon Daniels, Langley Kirkwood, Morgan Santo, Daniel Schultz, Jane de Wet, Katlego Lebogang, Robert Hobbs ve Athenkosi Mfamela eşlik edecek.

Cape Town'ın zengin muhiti Bishopscourt'ta geçen hikayede araştırmacı gazeteci Edie Hansen (Dormer), kardeşinin lüks bir evdeki cinayetini araştırmaya koyulur. Üstelik kardeşinin ergen çocukları cinayet şüphelisi olduğunda dünyası kaosa döner. Eddie, araştırmasına devam ettikçe kendisini emektar dedektif Forty Bell'le (Daniels), yerel polisle, yozlaşmış politik sistemle ve Cape zenginliğinin aşırı gizli dünyasıyla kavga ederken bulur.

Sean Steinberg'ın yaratıcısı olduğu White Lies'ın senaryosunu Darrel Bristow-Bovey kaleme aldı. Bölümleri John Trengove (The Wound), Thati Pele (Lerato), Catharine Cooke (Reyka) ve Christiaan Olwagen (Poppie Nongena, Kanarie) yönetecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER